Něco o nás a našich pejscích

Kolik nás je?

Je nás doma celkem pět. Lucka, Michal a naši tři čumáci – Hugo, Debi, Matilda. Děti zatím nemáme, ale i tak nás víc než dost zaměstnávají ti naši čtyřnožci. Taky bychom už rádi dokončili práce kolem našeho domku, abychom měli my i pesani konečně plnohodnotnou zahradu, tak snad už se to brzy podaří.


 

Všude s námi

Psy jsme si pořídili jako parťáky a platí, že jich vždycky bude jen tolik, kolik se jich vejde s námi do auta. Bydlí s námi v domě a bereme je s sebou na výlety, návštěvy a vlastně skoro všude. Jsou to členové rodiny, tak proč by na nás měli čekat doma, když můžou s námi, ne?


 

Výstavy a výlety

Á propos výlety. Jako spoustu nadšených majitelů psů, i my jsme nejdříve podlehli nadšení z výstav. A tak jsme jezdili a dařilo se nám, nasbírali jsme s našimi psy hned několik titulů „šampion“… abychom nakonec zjistili, že ty tituly jsou vlastně k ničemu a že nás ty výstavy nebaví. Důležité nejsou ani pro chov a tak jsme si řekli – proč s nimi ztrácet čas? Koho baví, ať na ně jezdí, nás ale najdete určitě spíš někde v lese nebo v kopcích se psy a foťákem. Protože psi, příroda a foťák – to je moc dobrá kombinace!


Proč kontinentální buldoky?

A pokud by někoho zajímalo, proč máme zrovna kontinentální buldoky, tak je to docela jednoduché. Jsou to krásné povahy a krásní psi, trochu svérázní, velmi milí. V našich očích je kontinentální buldok vitální plemeno plné radosti ze života, proto bychom v chovu chtěli přispět spojeními takových psů, kteří umí nejen spokojeně lenošit páníčkům u nohou, ale také milují sportování, pohyb a užívají si i výcvik. Tak můžou mít radost ze života všichni společně.