Máme volnou fenku Ensenadu

Ensenada se narodila 17. 1. 2023, ve vrhu byli tři pejsci a čtyři fenky. Sourozenci již našli super páníčky, ale na Ensenadu se ještě neusmálo štěstí. Je to klidná a mazlivá fenka, která se ale ráda zapojí do veselé hry. Je zvyklá na děti a ostatní psy. Všem štěňátkům se snažíme ukázat co nejvíce nových věcí, zvuků a situací, aby byli dobře socializovaní. Seznamujeme je s novými pejsky, bereme na výlet autem, učíme samostatnosti.

Potenciální zájemce potřebujeme poznat osobně, nerezervujeme po telefonu. Velmi nám záleží na tom, aby malinká přišla do té nejlepší rodiny. Budoucí kontakt s novou rodinou je podmínkou.

Chcete-li Ensenadu a naši rodinu poznat osobně, ozvěte se nám. 🙂

Zajímáte se o štěňátko? Klidně nám tu nechte zprávu, řekneme Vám víc.

Naše Matilda porodila 11. 11. 2021 štěňátko, 1 pejska. Štěňátko má svou novou rodinu. Více se dozvíte v sekci "Vrh D", odkaz níže.

Naše Debinka porodila 22. 6. 2021 štěňátka, 3 fenky a 2 pejsky. Štěňátka mají všechna své nové rodiny. Více se dozvíte v sekci "Vrh C", odkaz níže.

Naše Matilda porodila 13. 2. 2020 štěňátka, 4 fenky a 6 pejsků. Štěňátka mají všechna své nové rodiny. Více se dozvíte v sekci "Vrh B", odkaz níže.

Naše Debinka porodila 26. 3. 2019 štěňátka, 6 fenek a 3 pejsky. Štěňátka jsou všechna ve svých nových rodinách. Více se dozvíte v sekci "Vrh A", odkaz níže.