Biehler Bulls Acappela „Debi“

narození: 5. 2. 2017

HD: B

ED: 0

výška: 44 cm

váha: 24 kg

předkus: 3 mm

zuby: plnochrupá

cystinurie: N/Cy

lokus-B: B/B

zkoušky: ZOP, OBZ

       RODOKMEN

O Debi

Debi (Biehler Bulls Acappela) k nám přišla jako druhá, krátce před naším třetím pejskem Matildou (když štěně, tak proč ne hned dvě, že?). Přivezli jsme si ji od německého chovatele, jako jeho první vrh buldoků. Debi je náš nejmazlivější pejsek. Vlastně je to nejmazlivější pejsek, kterého jsme kdy potkali. Nejvíc na světě miluje jídlo a mazlení. V paličatosti by u nás získala po Hugovi druhé místo.

Debi je neuvěřitelně přizpůsobivá fenka, nikdy si nestěžuje a za maličkosti je vděčná. Při výcviku je velmi nadšená, za pamlsky provede cokoliv. Když byla malé štěňátko, bylo potřeba si při tréninku dávat pozor na prsty, protože označení piraňa pro ni nebylo nadsázkou. Jak dospěla, je to s ní samozřejmě lepší, sebeovládání už jí nedělá takové problémy a povely provádí s nadšením, hlavně když ví, že potom přijdou pamlsky!

Je z ní už rozumná fenka, která ze všeho nejraději leží u páníčků na klíně a spí, nebo si hraje s Hugem a Kaiou.  A úplně nejraději samozřejmě konzumuje vše, co se zkonzumovat dá. Debi je velmi hodná a dobrosrdečná – když si jiný pejsek udělá šrám, obětavě ho opečovává a olizuje, a když už se někdy rozčílí, vzápětí se omlouvá a udobřuje. Debi už splnila svou první zkoušku poslušnosti ZOP a pomalu se s ní chystáme na další.

Na procházkách je to s ní někdy složitější, protože přece každý kolemjdoucí je kamarád a za kamarády je potřeba vždycky běžet, ne? Nedejbože když potkáme partu dětí, které si ji chtějí pohladit, to už nikdy nemůžeme odejít pryč! 🙂  Debi je prostě dobrosrdečná buldočice s hravou povahou, naše věčné štěňátko, co nejvíc na světě miluje mazlení a dobrou baštu.